Konferansjer

25/03/2022

Konferansjer z FamousPeople to pewność, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe. 

Przede wszystkim dlatego, że od ponad 20 lat jestem na rynku, współpracuję i rekomenduję tylko osoby wyselekcjonowane, pewne czyli godne zaufania. Z powodzeniem realizuję projekty dla Państwa, gwarantując obecność znanej osoby z odpowiednim przygotowaniem i kwalifikacjami. 

FamousPeople to kompetentni zawodowcy, zawsze przygotowani do swoich zadań, zorientowani na potrzeby Klienta i wydarzenia. 

Prowadzący imprezę zawsze są odpowiednio dobrani do Twojego eventu (imprezy). 

Jakiego konferansjera wybrać? 

Wydarzenia mają różny charakter. Przy konferencji beauty sprawdzą się inni konferansjerzy niż przy konferencji technologicznej czy elektrotechnicznej. Gale też rządzą się innymi prawami niż pikniki a imprezy kulinarne będą nastawione na konferansjerów czy specjalistów z branży gastronomicznej. Jest wiele programów telewizyjnych czy projektów internetowych promujących kulinarnych ekspertów, tym samym i w tej branży są znani i lubiani.

Eksperci i konferansjerzy kulinarni mają ogromną pasję do gotowania oraz dzielenia się tym z nami.

Konferansjerzy i eksperci kulinarni : 

Targi motoryzacyjne postawią na ekspertów i konferansjerów z dziedziny motoryzacji. 

Znani konferansjerzy motoryzacyjni 

Przy wydarzeniach o charakterze sportowym duże przebicie będą mieli dziennikarze i prezenterzy sportowi tacy jak: 

oraz znani sportowcy: Radosław Majdan, Adam Małysz, Jerzy Dudek czy znani trenerzy sportowi: Adam Nawałka czy Jerzy Engel. 

Duże wzięcie mają też duety konferansjerskie, które mogą sprawdzić się na każdej imprezie, począwszy od konferencji, skończywszy na gali, pikniku czy targach :

Nie sposób nie wspomnieć o ikonie polskiej sceny konferansjerskiej – Grażynie Torbickiej, która może zachwycić swoją obecnością podczas gal, wręczenia nagród oraz konferencji.

Grażyna Torbicka prowadząca event (konferansjer)

Doświadczenie – to liczy się najbardziej w pracy konferansjera, choć nawet po tysiącu imprez można zaliczyć wpadkę, mówił Tomasz Kammel dla magazynu „Press”:

„…

Wielka gala branży konnej. Tomasz Kammel wyczytuje laureata nagrody dla najlepszej stadniny i zaznacza, zgodnie ze scenariuszem, że odbierze ją główny handlowiec. Nagrodzona nobliwa pani już w drodze na scenę wygraża mu laską, a gdy dochodzi do głosu, stwierdza: -Jestem głównym hodowcą, nie handlowcem”

– Aż zamarłem, ale co miałem zrobić? Tłumaczyć się? – odpowiada Tomasz Kammel, dziennikarz telewizyjny, prowadzący i autor wielu programów w TVP. – Zwalać na organizatora? Zamiast tego, kiedy przyszedł czas na wspólne zdjęcie laureatów, powiedziałem, że na scenę zapraszam wszystkich, ale po główną hodowcę pójdę sam. Wszyscy byli zadowoleni … „

PRESS – Anna Kłosowska

Najważniejsze to umieć z klasą wyjść z niezręcznej sytuacji.

Konferansjer jako gospodarz odpowiada za odpowiednią oprawę wydarzenia.

Każdy , kto podejmuje się tak odpowiedzialnego zadania powinien mieć odpowiednie przymioty : charyzmę, sumienność, błyskotliwość, umiejętność budowania przekazu, komunikatywność oraz poczucie humoru. 

Te wszystkie cechy są charakterystyczne dla konferansjerów FamousPeople. Zapraszam do współpracy z naszymi konferansjerami.

Znajomość języków to dodatkowy atut. Często szukacie Państwo konferansjera anglojęzycznego, niemieckojęzycznego czy prowadzącego w języku włoskim lub francuskim. Mamy w ofercie cały wachlarz obcojęzycznych prowadzących.

Szukasz niezawodności – postaw na FamousPeople – postaw na rzetelność! 

#konferansjer #prowadzeniewydarzeń #duetprowadzących #konferansjeranglojęzyczny #konferansjerniemieckojęzyczny

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności