Maciej Kurzajewski

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarz sportowy/ prezenter/ szkoleniowiec

Język

angielski, polski

Maciej Kurzajewski na pierwszym roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał konkurs na prezenterów redakcji sportowej TVP i jest dziennikarzem sportowym od 1993 roku. Sport jest Jego największą pasją i miłością. Jest maratończykiem, biegaczem i promującym zdrowy, aktywny tryb życia. Jeździ po świecie relacjonując najważniejsze wydarzenia sportowe, przeprowadza wywiady ze światowej sławy gwiazdami sportu.

Prowadzi oprawę najważniejszych imprez sportowych w telewizyjnej stacji TVP1 i TVP2. W 2004r razem z Sebastianem Szczęsnym wydał książkę pt. ,,Moje życie – Adam Małysz”, będąca wywiadem rzeką przeprowadzonym przez Kurzajewskiego ze sportowcem wszechczasów Adamem Małyszem. Prowadził program „Gwiazdy tańczą na lodzie” , był gospodarzem show rozrywkowo – patriotycznego „Kocham Cię Polsko” emitowanego  w TVP2, który bił rekordy oglądalności.

Kurzajewski prowadzi poranny program „Pytanie na śniadanie” w TVP2, a w TVP Kobieta wraz z Mateuszem Szymkowiakiem „Taka jak Ty”. Od 2017r prowadzi „Wielkie Testy” w TVP1 wraz z Sylwią Dekiert.

Uwielbiany przez kobiety i uważany za najlepiej ubranego mężczyznę mediów. Jest zdobywcą Telekamery 2009, Telekamery 2010, Nagrody Biznesu Sportowego w kategorii Osobowość Mediów, wielokrotnie nominowany do nagrody Wiktora, nagrodzony przez środowisko modowe Oskarem Fashion.
Świetnie prowadzi imprezy sportowe, prestiżowe, modowe, otwarcia, konferencje, szkolenia.

 


Maciej Kurzajewski zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej i konferansjerskiej.

Maciej Kurzajewski kontakt 720712712


#konferansjer, #konferansjer anglojęzyczny #Maciej_Kurzajewski_kontakt

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności