Konferansjer / konferansjerzy

16/02/2022

Konferansjer / konferansjerzy z FamousPeople to pewność, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe. 

Przede wszystkim dlatego, że od ponad 20 lat jestem na rynku, współpracuję i rekomenduję tylko osoby wyselekcjonowane, pewne czyli godne zaufania. Z powodzeniem realizuję projekty dla Państwa, gwarantując obecność znanej osoby z odpowiednim przygotowaniem i kwalifikacjami. 

FamousPeople to kompetentni zawodowcy, zawsze przygotowani do swoich zadań, zorientowani na potrzeby Klienta i wydarzenia. 

Prowadzący imprezę zawsze są odpowiednio dobrani do Twojego eventu (imprezy), podczas gdy Ty masz do zrealizowania całe wydarzenie, ja zadbam o ten szczegół i zagwarantuję Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Gwiazda pojawi się na Twoim wydarzeniu.

Jakiego konferansjera / konferansjerów wybrać? 

Wydarzenia mają różny charakter. Przy konferencji beauty sprawdzą się inni konferansjerzy niż przy konferencji technologicznej czy elektrotechnicznej. Gale też rządzą się innymi prawami niż pikniki a imprezy kulinarne będą nastawione na konferansjerów czy specjalistów z branży gastronomicznej. Jest wiele programów telewizyjnych czy projektów internetowych promujących kulinarnych ekspertów, tym samym i w tej branży są znani i lubiani.

Eksperci i konferansjerzy kulinarni mają ogromną pasję do gotowania oraz dzielenia się tym z nami.

Konferansjer/ Konferansjerzy i eksperci kulinarni : 

Targi motoryzacyjne postawią na ekspertów i konferansjerów z dziedziny motoryzacji. 

Znani konferansjerzy motoryzacyjni 

Przy wydarzeniach o charakterze sportowym duże przebicie będą mieli dziennikarze i prezenterzy sportowi tacy jak: 

oraz znani sportowcy: Radosław Majdan, Adam Małysz, Jerzy Dudek czy znani trenerzy sportowi: Adam Nawałka czy Jerzy Engel. 

Duże wzięcie mają też znane duety konferansjerskie, które mogą sprawdzić się na każdej imprezie, począwszy od konferencji, skończywszy na gali, pikniku czy targach :

Para konferansjerów, która bije rekordy popularności to Małgorzata Rozenek Majdan i Krzysztof Skórzyński, prowadzący poranny program Dzień Dobry TVN.

Nie sposób nie wspomnieć o ikonie polskiej sceny konferansjerskiej – Grażynie Torbickiej, która może zachwycić swoją obecnością podczas gal, wręczenia nagród oraz konferencji.

Grażyna Torbicka prowadząca event (konferansjer)

Doświadczenie – to liczy się najbardziej w pracy konferansjera, choć nawet po tysiącu imprez można zaliczyć wpadkę, mówił Tomasz Kammel dla magazynu „Press”:

„…

Wielka gala branży konnej. Tomasz Kammel wyczytuje laureata nagrody dla najlepszej stadniny i zaznacza, zgodnie ze scenariuszem, że odbierze ją główny handlowiec. Nagrodzona nobliwa pani już w drodze na scenę wygraża mu laską, a gdy dochodzi do głosu, stwierdza: -Jestem głównym hodowcą, nie handlowcem”

– Aż zamarłem, ale co miałem zrobić? Tłumaczyć się? – odpowiada Tomasz Kammel, dziennikarz telewizyjny, prowadzący i autor wielu programów w TVP. – Zwalać na organizatora? Zamiast tego, kiedy przyszedł czas na wspólne zdjęcie laureatów, powiedziałem, że na scenę zapraszam wszystkich, ale po główną hodowcę pójdę sam. Wszyscy byli zadowoleni … „

PRESS – Anna Kłosowska

Najważniejsze to umieć z klasą wyjść z niezręcznej sytuacji.

Znany Konferansjer jako gospodarz odpowiada za odpowiednią oprawę wydarzenia.

Każdy , kto podejmuje się tak odpowiedzialnego zadania powinien mieć odpowiednie przymioty : charyzmę, sumienność, błyskotliwość, umiejętność budowania przekazu, komunikatywność oraz poczucie humoru. 

Te wszystkie cechy są charakterystyczne dla konferansjerów FamousPeople zatem zapraszam do współpracy z naszymi konferansjerami.

Znajomość języków to dodatkowy atut. Często szukacie Państwo konferansjera anglojęzycznego, niemieckojęzycznego czy prowadzącego w języku włoskim lub francuskim. Mamy w ofercie cały wachlarz posługujących się językiem obcym prowadzących.

Znany Konferansjer / znana Konferansjerka

Szukasz kontaktu do znanych Konferansjerów = szukasz niezawodności – postaw na FamousPeople = postaw na rzetelność! 

FamousPeople wspiera współpracę między Agencjami, Klientami a uznawanymi konferansjerami. Dostarcza doskonałą możliwość nawiązania partnerskich relacji z doświadczonymi osobowościami ze świata ShowBiznesu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy. Tu możesz dołączyć do społeczności kształtującej przyszłość wydarzeń ale również wspólnie budować inspirujące projekty i współpracować z utalentowanymi, znanymi konferansjerami. Odkryj potencjał świata FamousPeople i razem twórzmy niezapomniane wydarzenia!


Szukasz wyjątkowego konferansjera bądź konferansjerki, który/a wniesie do Twojego wydarzenia niepowtarzalny urok i profesjonalizm? Znanego Konferansjera jak również Znaną Konferansjerkę znajdziesz właśnie tutaj, w naszej bazie cenionych specjalistów, gotowych uczynić Twoje wydarzenie niezapomnianym. Reprezentujemy: Oliviera Janiaka, Grażynę Torbicką, Huberta Urbańskiego, Kingę Burzyńską, Mateusza Hładkiego, Dorotę Gardias, Jarosława Kreta jak również Piotra Kraśko, Karolinę Szostak, Olka Sikorę , itd…


konferansjer / konferansjerzy #prowadzeniewydarzeń #duetprowadzących #konferansjeranglojęzyczny #konferansjerniemieckojęzyczny #ParaProwadzących

#Grażyna_Torbicka_kontakt #Grażyna_Torbicka_oficjalna #znany_konferansjer_kontakt #Paweł_Orleański_kontakt #Piotr_Kraśko_kontakt #dziennikarz_kontakt #znana_konferansjerka #znani_konferansjerzy

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności