Mateusz Hładki

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarz/ prezenter/ konferansjer/ szkoleniowiec

Język

angielski, niemiecki, polski

Mateusz Hładki jest absolwentem wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie kształtował jako reporter sejmowy i reporter śledczy, później działania w terenie zamienił na studio telewizyjne. Związany był z „Wiadomościami” w TVP, „Telewizyjnym Kurierem Warszawskim” w TVP Warszawa, obecnie jest jednym z gospodarzy programu „Dzień dobry TVN” w telewizji TVN. Ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów z Gwiazdami polskimi jak i zagranicznymi. Dodatkowo pełni rolę gospodarza programu „Mówię Wam” na antenie TVN7 i TVN.

Biegle włada językiem angielskim, co potwierdzają certyfikaty Cambridge: First Certificate in English oraz Certificate in Advanced English i językiem niemieckim, którego znajomość potwierdzają: Zertifikat Deutsch i Zentrale Mittelstuffeprufung – Goethe Institut.
W stopniu średniozaawansowany posługuje się również językiem francuskim.
Mateusz Hładki ma też doświadczenie w pracy dziennikarza radiowego. Był reporterem radia „Radiostacja” oraz wydawcą serwisów informacyjnych i prezenterem w Polskim Radiu RDC.

Bogate doświadczenie wykorzystuje jako konferansjer lub szkoleniowec.

—————–

Mateusz Hładki zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej, konferansjerskiej, Influencerskiej oraz wystąpień publicznych.

Celebrity Agent – Mateusz Hładki kontakt – FamousPeople® tel. 720712712


#Mateusz_Hładki_kontakt #konferansjer_anglojęzyczny #konferansjer_niemieckojęzyczny #dziennikarz_TVN #Mateusz_Hładki_kontakt_sylwetka_Gwiazdy

#Mateusz_Hładki_Mówię_Wam

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności