Mateusz Hładki - kontakt

19/02/2022

Mateusz Hładki – kontakt – sylwetka Gwiazdy. Mateusz Hładki jest absolwentem wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskieg. Obecnie związany jest z telewizją TVN. Jego praca skupiała się głównie na roli reportera w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie prowadził show-biznesowy kącik, m.in.: relacje na żywo. W tym popularnym programie śniadaniowym, oprócz przeprowadzania wywiadów z zaproszonymi gośćmi, Mateusz prezentował również reportaże oraz wcześniej przygotowane materiały.

Mateusz Hładki jest dynamicznym dziennikarzem, który zdobył popularność dzięki swojemu zamiłowaniu do świata mediów i aktywnemu zaangażowaniu w różne inicjatywy. Od niedawna prowadzi wakacyjne wydanie programu DDTVN z Gabi Drzewiecką. Jego styl prowadzenia programu wyróżnia się energią, profesjonalizmem i umiejętnością przekazywania informacji w sposób przystępny dla szerokiej publiczności. Zyskał ogromną rzeszę fanów.

Mateusz związany był początkowo z Telewizją Polską. Relacjonował tam prace Sejmu i Senatu. Okres od 2007 do 2009 roku spędził w redakcji programu publicystycznego TVN o nazwie „Teraz MY”, gdzie pełnił funkcję reporterem śledczym.

Mateusz Hładki ma również doświadczenie jako dziennikarz radiowy. Pracował jako reporter w radiu „Radiostacja” oraz zajmował się wydawaniem serwisów informacyjnych i prezentowaniem w Polskim Radiu RDC.

Ten profesjonalny młody dziennikarz, dzięki swojemu wyjątkowemu profesjonalizmowi i nienagannej sylwetce, zdobył sympatię widzów.

Mateusz Hładki – dziennikarz TVN – konferansjer

Jednak rola dziennikarza to nie jedyna twarz Mateusza. Godnym uwagi jest fakt, że Mateusz jest również cenionym konferansjerem. Prowadzi różnego rodzaju wydarzenia, od konferencji biznesowych po festiwale kulturalne. Jego charyzma i umiejętność wciągania publiczności sprawiają, że jest często zapraszany jako gospodarz takich imprez. Mateusz potrafi utrzymać żywą atmosferę, umiejętnie zadawać pytania i moderować dyskusje.

Prywatnie o sobie:

Nie uważam, żebym osiągnął spektakularny sukces. Dla mnie sukcesem jest to, że skończyłem dziennikarstwo na UW, pracuję w zawodzie, mieszkam w mieście, które kocham, mam grono najbliższych ludzi, którzy w całości akceptują to, jaki jestem (…) Schudłem kiedyś 40 kilo – to jest mój sukces.

Formy współpracy z Mateuszem Hładkim

  • Konferansjerka – dziennikarz ma bogatą wiedzę na temat różnorodnych tematów. Potrafi elastycznie reagować na ewentualne zmiany, ma wrodzoną zdolność do prowadzenia rozmów czy debat. Hładki jest wirtuozem języka angielskiego. Nie tylko biegle prowadzi wydarzenia w tym języku, ale także zapewnia ich wysoką jakość i dynamiczną atmosferę.
  • Ambasador Marki – Obecność znanego dziennikarza jako ambasadora marki przyciąga większą uwagę mediów i publiczności. Dziennikarz może wspomagać kampanie promocyjne, udostępniać informacje o marce na swoich platformach społecznościowych.
  • Gość specjalny na wydarzeniu, ale również …
  • Influencer

Mateusz Hładki – kontakt – współpraca – Agent

Zachęcam do współpracy ze znanym dziennikarzem, który dzięki swojej renomie jak również doświadczeniu oraz wszechstronnym umiejętnościom może wnieść znaczącą wartość do Twojego projektu lub wydarzenia.

W celach biznesowych zapraszam do kontaktu – Agent / Celebrity Management – Magdalena Gatkowska – tel. +48 720 712 712


#Mateusz_Hładki_kontakt #agencja #Agent #Celebrity_Management 

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności