Mateusz Hładki - "Mówię Wam"

21/03/2024

Mateusz Hładki – „Mówię Wam” – Nowy Program TVN i TVN7

Mateusz Hładki debiutuje w nowym programie na antenie Siódemki.

Premiera „MÓWIĘ WAM” już 13 kwietnia na TVN7

Już niebawem widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w gorących plotkach i najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu. Premierowy odcinek programu „MÓWIĘ WAM” zadebiutuje 13 kwietnia o godzinie 11:25 na antenie TVN7.

Gospodarzem programu będzie Mateusz Hładki

Gospodarzem tego emocjonującego show będzie Mateusz Hładki, który obiecuje niezwykłą podróż przez najbardziej palące tematy minionego tygodnia. „MÓWIĘ WAM” to program, który pozwoli widzom nadrobić zaległości w świecie gwiazd, dostarczając najświeższe wieści zarówno z polskiego podwórka, jak i zza oceanu.

Subiektywny przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia

Mateusz Hładki zapowiada, że w programie nie zabraknie ani jednej gorącej plotki. Od kontrowersyjnych wydarzeń, przez najnowsze trendy, aż po wyjątkowych gości – każdy odcinek „MÓWIĘ WAM” będzie pełen emocji i zaskakujących faktów.

„Jestem podekscytowany, że będę mógł poprowadzić ten program. Chcę, żeby widzowie czuli się jak na kawie z przyjacielem …” – mówi Mateusz Hładki.

W programie widzowie mogą spodziewać się również wyjątkowych wywiadów z gwiazdami, które rozgrzewają wyobraźnię publiczności. Mateusz obiecuje nie bać się trudnych pytań i odkrywać kulisy życia sławnych osobistości.

Rekomendacje filmowe i książkowe na zakończenie każdego odcinka

Na zakończenie każdego odcinka widzowie będą mieli okazję poznać rekomendacje filmowe i książkowe, dzięki czemu „MÓWIĘ WAM” będzie doskonałą rozrywką dla każdego, kto chce być na bieżąco ze światem show-biznesu.

Nie przegap premiery!

Nie przegap premierowego odcinka „MÓWIĘ WAM” 13 kwietnia 2024r o godzinie 11:25 na antenie Siódemki!

Mówię Wam, że Mateusz Hładki …

… to postać z solidnym doświadczeniem, które sprawia, że będzie świetnym gospodarzem programu „Mówię Wam”. Rozpoczynając swoją karierę jako reporter sejmowy, zdobył niezbędne umiejętności w pracy terenowej, które później doskonalił pracując w studiu telewizyjnym. Jego droga zawodowa obejmuje pracę m.in. przy „Wiadomościach” w TVP oraz „Telewizyjnym Kurierze Warszawskim” w TVP Warszawa. Obecnie jest jednym z gospodarzy popularnego programu „Dzień dobry TVN” na antenie TVN, gdzie potrafi skutecznie angażować widzów.

Mateusz Hładki może poszczycić się bogatym portfolio wywiadów zarówno z gwiazdami krajowymi, jak i zagranicznymi. To sprawia, że jest dobrze zorientowany w świecie show-biznesu. Dodatkowo, jego biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, potwierdzona certyfikatami Cambridge oraz znanymi egzaminami językowymi, otwiera mu drzwi do międzynarodowej rozmaitości tematów.

Nie ograniczając się jedynie do telewizji, Hładki zdobył także doświadczenie jako dziennikarz radiowy. Pracował dla radia „Radiostacja” oraz Polskiego Radia RDC. Jego umiejętność poruszania się w różnych mediach dodaje mu wszechstronności i głębi w prowadzeniu programu.

Jako konferansjer i szkoleniowiec, Mateusz Hładki potrafi efektywnie wykorzystać swoje bogate doświadczenie zawodowe, co czyni go niezwykle kompetentnym i przystosowanym do roli gospodarza „Mówię Wam”.


Dziennikarz serdecznie zachęca do kontaktu z FamousPeople® w celu omówienia możliwości współpracy reklamowej, konferansjerskiej, influencerstwa oraz udziału w wystąpieniach publicznych.

Agent / Manager – Mateusz Hładki kontakt – FamousPeople® tel. 720712712


Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności