Aleksander Sikora w POLSACIE

11/06/2024

Aleksander Sikora w POLSACIE. Rozpoczyna Nową Przygodę w Telewizji POLSAT

Aleksander Sikora, znany prezenter, dziennikarz i osobowość telewizyjna, wkracza w nowy etap swojej kariery. Po blisko siedmiu latach współpracy z Telewizją Polską, Sikora rozpoczyna nową przygodę z telewizją POLSAT.

Aleksander Sikora – Od TVP do POLSATU

Aleksander Sikora zyskał popularność jako gospodarz porannego programu „Pytanie na śniadanie”. Popularność przyniosło Mu również prowadzenie wielkich produkcji takich jak „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance”. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, „Sylwester Marzeń z Dwójką” i wiele innych. Jego profesjonalizm i charyzma przyciągały widzów przed ekrany, co uczyniło go jednym z najważniejszych prezenterów TVP.

W 2020 roku Sikora zadebiutował jako prowadzący „Repetytorium Maturzysty” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Zasilił skład prowadzących studio prezenterskie Telewizji Polskiej. Jego związki z Eurowizją również nie przeszły bez echa. Prowadził pierwszą polską edycję „Junior Eurovision” w 2019 roku oraz komentował i współprowadził eliminacje do „Eurovision 2022”.

Aleksander Sikora – Nowy Rozdział

Teraz, Aleksander Sikora rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery, dołączając do zespołu telewizji POLSAT. To wielkie wydarzenie zarówno dla niego, jak i dla jego fanów.

Sikora jest znany ze swojego dopracowanego przygotowania do prowadzenia wydarzeń oraz zdolności do swobodnego i pewnego zachowania się na scenie, co zawsze robi wrażenie na publiczności. Jego wszechstronność i doświadczenie w prowadzeniu zarówno polskich, jak i międzynarodowych wydarzeń sprawiają, że jest cenionym prezenterem i konferansjerem.

Osobowość i Pasja

Aleksander Sikora urodził się 25 czerwca 1990 roku w Krakowie. Ukończył biologię, geografię oraz zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mimo młodego wieku, od ponad dekady jest aktywny zawodowo. Pracował dla takich stacji jak VIVA Polska, MTV Polska oraz 4fun TV. Relacjonował największe wydarzenia muzyczne na świecie. „MTV VMA” i „MTV EMA”. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami światowego formatu, w tym z Andrea Bocellim, zespołem „Backstreet Boys”, Laną Del Rey, Jessie Ware i Alice Merton.

Sikora prowadził także wydarzenia dla największych polskich i zagranicznych firm oraz gale dla wielu podmiotów, zarówno po polsku, jak i w języku angielskim. W swojej ofercie ma także wykłady i szkolenia motywacyjne, które cieszą się dużą popularnością.

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska tworzą świetny duet konferansjerski, co dodatkowo podkreśla jego umiejętności współpracy i komunikacji z różnymi osobami na scenie.

Nowe Wyzwania

Przejście do telewizji POLSAT to dla Aleksandra Sikory nowe wyzwania i możliwości. Jego fani mogą spodziewać się nowych, ekscytujących projektów i programów, które z pewnością przyniosą mu kolejne sukcesy.

Na początku zobaczymy Go w roli współprowadzącego:

Mister Supranational 2024

4 lipca odbędzie się finał międzynarodowego konkursu Mister Supranational, gdzie 40 kandydatów z całego świata będzie walczyć o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny. Polskę reprezentuje Patryk Karbowski, Mister Polski 2024. Gospodarzami wieczoru będą Katarzyna Kołeczek i Nico Panagio, a Aleksander Sikora przeprowadzi wywiady z kandydatami na backstage’u. O muzyczną oprawę zadbają Blanka, Gromee i Sara Chmiel, Kapela Ciupaga oraz Jan Majewski. Gala odbędzie się o 20:00 w Polsacie.

Miss Polski 2024

Dodatkowo 5 lipca odbędzie się jubileuszowa gala Miss Polski, podczas której 32 finalistki będą walczyć o koronę najpiękniejszej Polki. Konkurs obchodzi swoje 35-lecie, a kandydatki zaprezentują się w wideo wizytówkach i pokazach modowych. Galę poprowadzą Agnieszka Hyży, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz i Aleksander Sikora. Publiczność posłucha koncertów Margaret i Kamila Bednarka. W jury zasiądą m.in. Izabela Janachowska, Ewa Wachowicz i Angelika Jurkowianiec, Miss Polski 2023. Zapraszamy na transmisję 5 lipca o 20:00 w Polsacie.

Z pewnością to dopiero początek przygody Olka z Polsatem. Czekamy z niecierpliwością na kolejne kroki Aleksandra Sikory w POLSACIE i życzymy mu samych sukcesów na nowej ścieżce kariery.

Aleksander Sikora współpraca – kontakt

W podsumowaniu – Aleksander Sikora zaprasza do współpracy w zakresie reklamy, konferansjerki, influencer marketingu i wystąpień publicznych.

Kontakt z Celebrity Agent – Olek Sikora

FamousPeople®


Aleksander Sikora w Polsacie.

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności