Aleksander Sikora kontakt

18/02/2022

Aleksander Sikora – kontakt – sylwetka Gwiazdy. Pozwól mi przedstawić Ci postać uzdolnionego i porywającego tłumy dziennikarza/ prezentera oraz zaprosić Cię do kontaktu i współpracy z Aleksandrem Sikorą w dziedzinie reklamy, konferansjerki i InfluencerMarketingu.

Bez wątpienia Olek Sikora to popularny dziennikarz młodego pokolenia w Polsce. Wiele osób kojarzy Go z programem „Pytanie na śniadanie” prowadzonym wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską. Urodzony 25 czerwca 1990 roku w Krakowie, Sikora ukończył XII LO im. Cypriana Kamila Norwida. Studia z biologii i geografii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zarządzania na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Godnym uwagi jest fakt, że przed karierą w telewizji, Sikora związany był z Teatrem Muzycznym Nowa Akademia w Krakowie.

Mimo młodego wieku, już wiele osiągnął w swojej karierze.

Olek Sikora – kariera

Swoją karierę jako prezenter rozpoczął w stacji muzycznej Viva Polska, a następnie pracował w 4fun.tv oraz TO!TV. Od 2015 do 2019 roku był reporterem wideo serwisu plotek.pl. W 2017 roku dołączył do redakcji programu „Pytanie na śniadanie”, a od 2019 roku jest jego współprowadzącym. Jako prezenter Telewizji Polskiej prowadził wiele imprez i koncertów, m.in. „Wakacyjną trasę Dwójki”, „Sylwester marzeń z Dwójką”, „Roztańczony PGE Narodowy” oraz niektóre koncerty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Aleksander Sikora to wyborny konferansjer

Sikora ma również doświadczenie w prowadzeniu eventów, konferencji, gal. Kolejnym ważnym elementem są konkursy muzyczne, w tym Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, którego finał w 2019 roku współprowadził razem z Idą Nowakowską i Roksaną Węgiel. Wraz z Małgorzatą Tomaszewską prowadził trzecią edycję programu „Dance Dance Dance”. A od lutego 2023 roku jest prowadzącym program „You Can Dance – Nowa Generacja 2”.

Jego zawsze dopracowane przygotowanie do prowadzenia wydarzeń pozwala mu na swobodne i pewne zachowanie się na scenie, co z kolei wpływa korzystnie na wrażenie jakie robi na publiczności.

Olek Sikora jako Influencer i ambasador Marki

ma na swoim koncie na Instagramie ponad 60 tysięcy obserwujących. Niewątpliwie ta liczba wzrasta w zatrważającym tępie, dzięki temu jest świetnym materiałem na Influencera. Młody, lubiany, popularny, warto rozważyć z Nim współpracę jako influencerem z kilku powodów. Po pierwsze, młodsze pokolenia często podziwiają i słuchają swoich rówieśników. To czyni ich bardziej skłonnymi do zaangażowania się w marki lub produkty, z którymi identyfikują się ich idole. Po drugie, popularni influencerzy często posiadają lojalne i zaangażowane audytorium. W związku z tym, ich posty i rekomendacje mogą mieć znaczny wpływ na decyzje zakupowe ich obserwatorów. Wreszcie, młodzi influencerzy często są otwarci na współpracę i kreatywni w podejściu do projektów, a to może prowadzić do interesujących i skutecznych kampanii marketingowych.

Prywatne życie Aleksandra Sikory

jest bardzo tajemniczy. Życie prywatne to Jego azyl. Poza telewizją bywa na różnych ventach, pokazach. Interesuje się podróżami i ciągle rozwija swoje umiejętności. Olek to elegancki i stylowy mężczyzna. Jego zainteresowanie modą jest jest niezwykle duże, zawsze śledzi najnowsze trendy i dokładnie dobiera swoje ubrania, by prezentować się szykownie. To mężczyzna z klasą. Ma niezwykłą umiejętność znalezienia właściwej odpowiedzi na każde pytanie i problem, który napotyka. Jego zdolność do logicznego myślenia i analitycznego podejścia do spraw sprawiają, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji:

Aleksander Sikora

Formy współpracy z Olkiem:

  • konferansjer – Olek ma wszystkie cechy dobrego konferansjera: umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i adaptacyjne, poza tym wyróżnia się poczuciem humoru i charyzmą. Prowadzi wydarzenia również w j. angielskim.
  • współpraca reklamowa
  • Ambasador Marki
  • Influencer
  • Speech

Aleksander Sikora kontakt

W celach biznesowych zapraszam do kontaktu – Agent / Celebrity Management – Magdalena Gatkowska – tel. +48 720 712 712

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności