Telekamery 2021

10/03/2021

Telekamery 2021 – 10 marca 2021 w Teatrze Polskim 

Telekamery Magazynu Tele Tydzień to jedna z najważniejszych nagród, ponieważ to właśnie widzowie/ czytelnicy wybierają swoich ulubieńców telewizyjnych. Znani i lubiani wybierani są w drodze głosowania. Wydawnictwo Bauer ogłosiło wyniki plebiscytu podczas gali transmitowanej przez Telewizję Puls 10 marca 2021.

W kategorii Prezenter Informacyjny nagrodzony został Piotr Kraśko. 

Piotr Kraśko to dziennikarz telewizyjny, z telewizją związany od 2008, gdzie prowadził główne wydanie „Wiadomości”, a w latach 2012-2016 był ich redaktorem naczelnym. Z grupą TVN związany od 2016 roku. 

Jerzy Mielewski okazał się zwycięzcą Telekamery 2021 w kategorii Kanał Sportowy.

Jerzego Mielewskiego znacie Państwo z Telewizji Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra oraz programów: „The Brain. Genialny umysł” oraz „Ninja Warrior Polska”. W 2019 i 2020 roku otrzymał również nagrodę Telekamery w kategorii Komentator Sportowy. 

Maciej Stuhr otrzymał nagrodę w kategorii Aktor 

Mimo budzącej zaufanie aparycji znakomicie wcielił się w postać mrożącej krew w żyłach psychopaty w serialu „Szadź”. Za rolę Piotra Wolnickiego Stuhr otrzymał Telekamerę w 2021 roku

Gratulujemy ! 

#prezenterinformacyjny #PiotrKraśko #kanałsportowy #JerzyMielewski #aktor #MaciejStuhr

Nagrody Telekamery są od 1998 roku . Przyznawana przez czytelników Magazynu Tele Tydzień, którego wydawcą jest Bauer. Po zdobyciu trzech telekamer, zwycięzca nie dostaje już kolejnej nominacji. Otrzymuje natomiast „Złotą Telekamerę”, więc w 2022 roku złotą Telekamerę otrzyma Jerzy Mielewski, nagrodzony już trzema Telekamerami.

Telekamery 2021 w kategorii: Człowiek Roku powędrowała do Igi Świątek ,

a „Produkcja Roku” do Karola Poziemskiego – Solara. Twórcy aukcji charytatywnej „Hot16Challenge”, które przyznane były przez Honorową Kapitułę, w której skład wchodzą zdobywcy Złotych Telekamer z ubiegłych lat.

Hot16Challenge (zapis stylizowany #hot16challenge) – ogólnopolska akcja muzyczna zainicjowana przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku, a jej druga edycja w kwietniu 2020. Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców.

WIKIPEDIA

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności