Maciej Stuhr

Skontaktuj się

Zawód

aktor/ satyryk

Język

polski, angielski

Maciej Stuhr to polski aktor filmowy i teatralny, znakomity konferansjer i założyciel kabaretu Po Żarcie. Nasza współpraca z tym artystą zacieśniła się już jakiś czas temu. Ciekawa osobowość i wyjątkowy talent sprawiają, że jest on artystą rozchwytywanym przez naszych Klientów. Publiczność wręcz go uwielbia, szczególnie za wykonane parodie sławnych osób, m.in. Stanisława Soyki, Grzegorza Turnaua czy Mariusza Maxa Kolonko. 

Maciej Stuhr urodził się 23 czerwca 1975 roku w Krakowie. Mając 13 lat zadebiutował rolą Piotra w ”Dekalogu X” Krzysztofa Kieślowskiego i tak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem, która trwa do dnia dzisiejszego. Po drodze były jeszcze studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Jagielońskiego. Następnie studia aktorskie na krakowskiej PWST, które ukończył w 2003 roku. Od tego czasu ciągle nas zaskakuje rolami teatralnymi i filmowymi a także występami kabaretowymi. W 1997 wraz z kabaretem Po Żarcie otrzymał I nagrodę na przeglądzie PAKA. Serce publiczności zdobył rolami komediowymi w takich filmach, jak: Fuks, Chłopaki nie płaczą, Pogoda na jutro, Francuski numer czy Testosteron. Rolą w głośnym filmie 33 sceny z życia w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej udowodnił, że nie tylko w komediach czuje się dobrze.

Maciej Stuhr, mimo że jest przedstawicielem aktorów młodego pokolenia swoimi rolami zjednuje sobie publiczność w różnym wieku. Polski aktor uzdolniony konferansjer z powodzeniem prowadzi wiele imprez, za każdym razem spotykając się z ogromną sympatią publiczności. Maciej Stuhr w 2005 r otrzymał nagrodę Medialnej Osobowości Roku w kategorii Najbardziej Popularnego Aktora. Zajmuje się także polskim dubbingiem. Głosem Macieja Stuhra mówiło już wiele filmowych postaci.
Tak więc, jeśli i Państwo ulegają czarowi, jaki niesie za sobą  Maciej Stuhr, cenicie Jego talent i chcecie zorganizować imprezę z Jego udziałem, serdecznie zapraszamy do współpracy. Fachowo doradzimy i zapewnimy profesjonalną obsługę techniczną.

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności