Tomasz Tylicki

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarz/ prezenter/ konferansjer/ Influencer

Język

angielski, polski

Tomasz Tylicki

Jest prezenterem, dziennikarzem, konferansjerem, podróżnikiem, influencerem, dj-em, miłośnikiem dobrej ksiązki i auta, zdrowego stylu życia, tatą oraz kibicem.

Już w szkole podstawowej wykazywał zainteresowanie występami przed mniejszym lub większym audytorium – był prowadzącym w szkolnym radiowęźle, rozkręcał dyskoteki, działał na rzecz młodej wspólnoty. Studia pozwoliły Mu udoskonalić umiejętności pracy z mikrofonem, kamerą, ale też wystapień publicznych.

Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie – studia magisterskie.

Przez kilka lat pracował w radiu, z powodzeniem pracuje jako lektor. Czyt teksty telewizyjne, radiowe, internetowe, reklamowe i eventowe.

Od kilkunastu lat pracuje w telewizji – TVN, Polsat, TVP. Prowadzi programy telewizyjne (m.in. jubileusze gwiazd muzyki – Jest Okazka) i duże wydarzenia telewizyjne (m.in. uroczyste gale rozdania nagród Festiwalu Filmowego w Gdyni oraz muzyczne Bitwy Tenorów na róże). Bywa prezenterem w studio (m.in. jako prowadzący Pytania na śniadanie), reporterem oraz realizatorem i reżyserem w telewizji, internecie i reklamie. Od 2024 roku jest współprowadzącym „Pytania na Śniadanie”.

Głosem i twarzą pracuje także na scenie – prowadzi wydarzenia medialne, koncerty, konferencje, festiwale, eventy, imprezy okolicznościowe i kulturalne, prezentacje, pokazy, uroczyste gale.

Jako konferansjer prowadził samodzielnie – to m.in. Charytatywną Galę Karnawałową Fundacji ProSeniore (Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie), Galę Fundacji BohaterON (2 edycje), Festiwal „Niepodległa” – Krakowskie przedmieście na Święto Niepodległości 11.11 (4 edycje), Dzień Pieniądza i Noc Muzeów organizowane przez Narodowy Bank Polski (3 edycje), a także imprezy muzyczne, kulinarne, modowe, okolicznościowe.

Od kilku lat pracuje także w duecie z Aleksandrą Grysz. Prowadzą razem telewizyjne i internetowe relacje z zagranicznych wyjazdów – reportaże telewizyjne, internetowe oraz komercyjną promocję wybranych kierunków w mediach społecznościowych. Prowadzą programy telewizyjne – m.in. Pytanie na śniadanie. Jako duet konferansjerów prowadzą wydarzenia medialne oraz komercyjne konferencje i pokazy marek m.in. z zakresu zdrowego stylu życia, nowoczesnych technologii, branży motoryzacyjnej oraz imprezy okolicznościowe, gale, prezentacje. Tę parę cechuje duża autentyczność, otwartość, energia, oraz profesjonalizm, rzetelność i wysoka kultura osobista.

Od początku pracy z mikrofonem i kamerą towarzyszą Mu szkolenia z emisji głosu ze specjalistami, twórcami, producentami i reżyserami  programów telewizyjnych, radiowych, audiobooków, reklam oraz ze specjalistami z wystąpień publicznych. Wśród stałych zleceniodawców są stacje telewizyjne i radiowe, agencje reklamowe, niezależni twórcy wideo, firmy oraz instytucje publiczne.

#konferansjer #szkoleniowiec #Influencer #para konferansjerów #duet #dziennikarze TV #Tomasz_Tylicki


Tomasz Tylicki zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej, konferansjerskiej, Influencerskiej oraz szkoleń.

Celebrity Agent – Tomasz Tylicki kontakt – FamousPeople® tel. 720712712

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności