Aleksandra Grysz

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarka/konferansjera/prezenterka// Influencerka

Język

angielski, polski

Aleksandra Grysz

Jest prezenterką, dziennikarką, konferansjerką, influencerką, twórcą internetowym, miłośniczką podróży, promotorką zdrowego stylu życia i przyszłą autorką książki kulinarnej z własnymi przepisami.

Jej pasją od zawsze było aktorstwo, śpiew i występy publiczne. Występowała w etiudach i nagrywała single. Była miss, modelką oraz twórcą sesji oraz publikacji wideo. Przez kilka lat pracowała     w internetowym programie rozrywkowym. Od 2018 roku pracuje w telewizji. Prowadzi programy rozrywkowe i kulturalne; m.in. program „Pytanie na śniadanie”. Zajmuje się kulturą, show-biznesem, lajfstylem, sprawami społeczno-obyczajowymi oraz zdrowiem. Jest także reporterką i realizatorką różnych form telewizyjnych i reklamowych.

Od wielu lat buduje swój wizerunek także w Internecie. W swoich mediach społecznościowych promuje przede wszystkim naturalność i otwartość. Dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi ze zdrowiem: nagrywa porady kulinarne i żywieniowe,  ćwiczenia i filmiki motywacyjne. Prowadzi także cotygodniowe „lajfy” z ekspertami, gwiazdami i influencerami, którzy doradzają i pomagają zrozmieć własne ciało, umysł i potrzeby. Zbudowała społecznść świadomych siebie kobiet, które dobają o wizerunek i zdrowie.

Od kilku lat pracuje jako konferensjarka. Prowadzi spotkania, konferencje, prezentacje, pokazy firm i marek modowych, kosmetycznych, technologicznych, zdrowotnych i farmaceutycznych, uroczyste gale, festiwale kulinarne oraz imprezy okolicznościowe.

Tworzy świetny duet konferansjerów z Tomaszem Tylickim – dziennikarzem TVP.

#konferansjerka #Influencerka #duet_konferansjerski #szkolenia

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności