Aleksandra Szutenberg

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarka/ prezenterka/ komentatorka sportowa/ konferansjerka/ lektorka/ audiodeskryptorka

Język

angielski, polski

Dziennikarka, prezenterka i komentatorka sportowa Telewizji Polsat. Aleksandra Szutenberg z telewizją związana jest od ponad 10 lat. W tym czasie prowadziła m.in. Wydarzenia Sportowe w Polsacie, Gale Tygodnika Piłka Nożna, studio Gali Mistrzów Sportu i igrzysk olimpijskich Tokio 2020, relacjonowała na żywo piłkarskie Euro, siatkarskie mistrzostwa świata, lekkoatletyczne mistrzostwa Europy, czy komentowała Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu.

Autorka i prowadząca cykli: Przepraszam, którędy do Rio? OK! The World Games i najnowszego programu Interii i Polsatu Sport: Wyzwanie Mistrza.

Była reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej, która na scenie przed wielką publicznością czuje się jeszcze lepiej niż przed kamerą, dlatego uwielbia prowadzić gale i eventy komercyjne – także, a może przede wszystkim te wymagające interakcji z publicznością.

Jako absolwentka ekonomii (specjalności finanse) znakomicie odnajduje się także podczas konferencji i eventów o tematyce ekonomicznej i biznesowej, także w sferze online.

Po raz pierwszy w historii programów rozrywkowych w telewizji w Polsce robiła na żywo audiodeskrypcję dla osób niewidomych           9.edycji show Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami.

Kocha sport, wyzwania, ale przede wszystkim ludzi. Otwarta, komunikatywna, zawsze uśmiechnięta, profesjonalistka.

#konferansjerka

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności