Gwiazdy The Voice of Poland w Famous People

16/08/2022

Zakończyły się castingi do 13.edycji muzycznego talent show. Jest to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych na świecie. 

 

Gwiazdy The Voice of Poland w Famous People.

The Voice of Poland to program niezmiennie poprowadzony przez Gwiazdy: Małgorzatę Tomaszewską oraz Tomasza Kammela, a za kulisami uczestników wspierać będzie Aleksander Sikora. Poza stałymi punktami programu jakimi są prowadzący i część jurorów, do „starej gwardii”: Justyny Steczkowskiej, Thomsona i Barona, Marka Piekarczyka dołączy „nowa krew” – Lanberry. Wokalistka była niegdyś uczestniczką The Voice of Poland, teraz zasiądzie na fotelu jurora.  

Program wykreował wielu młodych Artystów, między innymi Martę Burdynowicz, która dołączyła do grona FamousPeople. Marta była w drużynie Justyny Steczkowskiej , w finale 12.edycji programu The Voice of Poland, wykonały wspólny utwór „In the Arms of the Angel” : 
Marta Burdynowicz w The Voice of Poland

  Nowa edycja niesie za sobą również zmianę scenografii, dzięki temunowe studio jest obłędne. Program ma za zadanie wyselekcjonować „najlepszy głos w Polsce”, to bardzo emocjonujące zadanie dla trenerów/ jurorów.

Program zaczyna się od przesłuchań w ciemno, przez bitwę na głosy po występy na żywo.

Do finału zawsze kwalifikuje się czterech uczestników (po jednym z każdej drużyny, z wyjątkiem). Zwycięzcę wybierają telewidzowie w głosowaniu SMS-owym. Głosowanie podzielone jest na trzy kolejki; po każdej odpada jedna osoba z najmniejszą liczbą głosów. W pierwszej rundzie finaliści śpiewają piosenkę obcojęzyczną, a następnie duet ze swoim trenerem. W drugiej rundzie repertuar stanowią utwory polskie a w trzeciej kolejce zaś pozostała dwójka śpiewa własne piosenki.  I tak powstało wiele fantastycznych singli, np.:

  • „Dobrze wiesz, że tęsknię” – Wiktora Dyduły
  • „Za późno” – Natalii Zastępy
  • Żaden wstyd” Marty Burdynowicz, którym wywalczyła zwycięstwo 12. edycji programu The Voice of Poland

Dużą popularnością i sympatią widzów cieszy się również program „The Voice of Junior” dedykowany dla najmłodszej części uczestników oraz „The Voice of Senior” dla Seniorów.

 

Nowa 13. Edycja już jesienią na antenie TVP2. TVP ma licencję do 2023 roku.

#TheVoiceofPoland #MartaBurdynowicz #prowadzący #MałgorzataTomaszewska #TomaszKammel #OlekSikora #FamousPeople

Gwiazdy The Voice of Poland w FamousPeople,  zapraszam do współpracy ze znanymi osobami, wokalistami, konferansjerami . 

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności