Dariusz Szpakowski w reklamie Lubelli

02/10/2022

Media donoszą – Dariusz Szpakowski w reklamie Lubelli. W październiku ruszyła kolejna odsłona z cyklu kampanii reklamowej makaronu Lubella. Udział w której wziął wieloletni dziennikarz i komentator sportowy Telewizji Polskiej – Dariusz Szpakowski. . Dzięki charyzmie Szpakowskiego spot ten różni się od wszystkich, ponieważ dziennikarz w nietuzinkowy sposób podaje przepis na makaron pióra Lubelli z kurczakiem. 

Maspex, właściciel marki Lubella miał świetne wyczucie emitując reklamę przed, w czasie i po Mundialu z udziałem znanego komentatora. Komentator sportowy po raz kolejny będzie komentował Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Już 20 listopada kibice będą mogli podziwiać trafną ripostę i komentarze legendarnego polskiego sprawozdawcy. Szpakowski będzie komentował Mundial z Kataru prawdopodobnie po raz ostatni na zlecenie TVP. 

W pierwszym etapie reklamy udział wzięła znana modelka Joanna Krupa.

Reklama emitowana jest w Internecie i serwisach VOD, składa się z trzech spotów 6′, 15′ i 30′.

Dariusz Szpakowski w reklamie Lubella komentuje przygotowanie dania :

Dariusz Szpakowski w reklamie Lubelli

Niewątpliwie Dariusz Szpakowski jest mistrzem wśród sprawozdawców sportowych. Ma rzeszę wielu fanów, jest popularny i lubiany, pracuje w TVP od 1983 roku. Do tej pory komentował dla telewizji dziewięć mundiali10 finałów ME oraz 25 meczów finałowych Ligi Mistrzów. Sport to jego ogromna pasja, którą przede wszystkim w umiejętny sposób potrafi przekuć w zawodowy sukces. Jest kreatywny, pracowity i nietuzinkowy, to Jego bez wątpienia potężne atuty, dodatkowo ma niepowtarzalny i rozpoznawalny głos. 

Ten najpopularniejszy komentator sportowy jednak po raz pierwszy wziął udział na taką skalę w reklamie komercyjnej. Wcześniej głównie udzielał swojego wizerunku w ramach różnych akcji promocyjnych na Social Mediach Zleceniodawców (np. dla Firmy PGE)

Na zakończenie, zapraszam do współpracy z Dariuszem Szpakowskim w zakresie reklamy i konferansjerki.

FamousPeople zapewnia udział znanych osób w reklamie. 

#DariuszSzpakowski #w reklamie #znane osoby w reklamie #kontakt #FamousPeople #konferansjer sportowy

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności