Weronika Rosati

Skontaktuj się

Zawód

aktorka/ producentka/ dziennikarka/ felietonistka

Język

polski, angielski, francuski

Weronika Rosati

Aktorka, producentka, dziennikarka, felietonistka i aktywistka. Prowadziła wywiady z hollywoodzkimi aktorami , takimi jak Johnny Depp czy Robert Deniro dla Dzień Dobry TVN, jest autorką felietonów o starym kinie, prowadziła prestiżowe imprezy jak Paramount Channel , wręczała nagrody Orły, Glamour, Złote Kaczki i Róże Gali. Jest międzynarodową aktorką, ma na koncie około 60 ról filmowych i teatralnych, grała m.i.n.  u boku Al Pacino, Sharon Stone, Dustin Hoffmana, Michaela Douglasa czy Sylvestra Stallone. W Polsce zyskała popularność dzięki serialom takim jak M jak miłość, Diagnoza, Strażacy, Pitbull czy Czas honoru.

Ogromne uznanie krytyków i widzów dostała za główne role w filmach „Obława” , za którą dostała nagrody, jak i „Pitbull”. Obecnie obsadzona została w serialu „Zawsze warto” dla Polsatu, który jesienią wchodzi jako serial premium do ramówki.
Mówi perfekcyjnie po angielsku i francusku. Ukończyła prestiżową szkołę teatralną The Lee Strasberg Institute w Nowym Jorku.

Jej aktywizm na rzecz samotnych mam i ofiar przemocy spotkał się z dużym szacunkiem i poparciem w showbiznesie i w mediach. Założyła fundację, która pomaga takim kobietom. Jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, stale goszczącą na łamach prasy. Miała wielokrotne okładki takich magazynów jak Glamour, Viva!, Gala, Cosmopolitan, Cinema, Elle i Zwierciadło. Jest zapraszana na hollywoodzkie czerwone dywany i eventy takie jak Oskarowe party Eltona Johna, premiery filmowe , Złote Globy i festiwale filmowe min.: w Cannes. Jest mamą kilkunastomiesięcznej córeczki Elizabeth

Uwielbia stare kino, spacery, podróże i amerykańską literaturę. Każdy wolny moment poświęca swojemu dziecku i dwóm pieskom rasy York.

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności