Piotr Jędrzejek

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarz/ prezenter/ trener wystąpień publicznych

Język

polski

Piotr Jędrzejek

Dziennikarz telewizyjny i radiowy, prezenter, trener wystąpień publicznych, prowadzący gale.

Z wykształcenia aktor z kilkuletnim stażem na krakowskich scenach, później prowadzący programy telewizyjne i radiowe. Obecnie prezenter Panoramy w TVP2 i prowadzący programy publicystyczne w TVP Info. Wcześniej związany z Telewizją Polsat, w której był gospodarzem porannego programu „Nowy dzień” i głównego wydania programu informacyjnego „Wydarzenia”.

Autor reportaży telewizyjnych, w tym m.in:  „Wrzesień 2001” (rozmowa ze Stanleyem Praimnathem, uratowanym z płonącej wieży World Trade Center) czy „Konklawe” (relacja z wyboru papieża Franciszka).

Gospodarz programu „7 minut na gości” w Meloradiu, w którym przeprowadził ponad sto rozmów z ludźmi kultury i sztuki. Współpracował też z Radiem Zet Gold i Polskim Radiem 24.

Prowadzący wielkie wydarzenia kulturalne – koncerty polskich artystów w Panama City w 2019 roku, czy biznesowe – „Open Eyes Economy Summit w Krakowie.

Wielką pasją Piotra Jędrzejka jest Hiszpania i wszystko co z nią związane. Mówi biegle po hiszpańsku i w tym języku również szkoli i prowadzi uroczyste gale.

Szkolenia – zajmuje się przede wszystkim szkoleniem z zakresu pracy przed kamerą, wykorzystując autorską metodę polegającą na połączeniu doświadczeń telewizyjnych z aktorskimi (impostacja głosu, gestykulacja, itp.).


Piotr Jędrzejek zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy konferansjerskiej oraz szkoleń.

Celebrity Agent – Piotr Jędrzejek kontakt – FamousPeople® tel. 720712712


#konferansjer #szkoleniowiec

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności