Norbert Bieńkowski

Skontaktuj się

Zawód

prezenter

Język

angielski, polski

Norbert Bieńkowski to postać, której talent i charyzma zdobyły serca słuchaczy i widzów, uczyniły go jednym z nietuzinkowych prezenterów radiowych i telewizyjnych w Polsce. Rozpoczął swoją ekscytującą podróż na antenie Radia Kolor już na pierwszym roku studiów dziennikarskich, zyskując uznanie jako prawdziwa legenda w branży.

Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa, wiodąc go przez etapy pracy w renomowanych stacjach radiowych, takich jak Radio WAWA i Radio Plus. Przez ostatnie 10 lat był niezastąpionym gospodarzem porannego programu radia VOX FM, budząc słuchaczy swoją energią i entuzjazmem każdego ranka.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej w osiągnięciach Norberta. Od września 2023 roku zasiada za mikrofonem w popołudniowym show w „Radiu Złote Przeboje„, kontynuując swoją misję dostarczania wyjątkowej rozrywki i muzyki dla wszystkich.

Norbert Bieńkowski to nie tylko utalentowany prezenter radiowy, lecz także aktywny twórca i mentor. Jego projekt Radio Akademia to innowacyjna inicjatywa, która nie tylko rekrutuje, ale także szkoli przyszłych DJ-ów radiowych, kształtując kolejne pokolenie talentów w branży.

Jako pomysłodawca i Head of Content internetowego radia VIBE FM, Norbert nie tylko osiąga szczyty w radiu, ale także w świecie online, dostarczając słuchaczom niezapomnianych doznań muzycznych w formacie urban contemporary.

Ale to nie koniec! Norbert Bieńkowski angażuje się również w świat telewizji muzycznej, prowadząc programy i festiwale, takie jak „Roztańczony Narodowy” w TVP2 czy „Festiwal Weselnych Przebojów” w telewizji Polsat, gdzie jego osobowość i energia zachwycają widzów.

 

Norbert Bieńkowski konferansjer


Norbert Bieńkowski serdecznie zachęca do nawiązania współpracy z zespołem FamousPeople® w obszarze reklamy, konferansjerki, influencerki

Agencja Gwiazd – Kontakt – Norbert Bieńkowski – FamousPeople® Telefon: 720 712 712


#Norbert_Bieńkowski_kontakt #konferansjer_anglojęzyczny

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności