Maciej Orłoś

Skontaktuj się

Zawód

aktor/ prezenter/ konferansjer/ szkoleniowiec

Język

angielski, polski

Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz, konferansjer. Artysta, z którym  rozpoczęliśmy współpracę wiele lat temu. Niesamowita charyzma i elektryzujący głos sprawiają, że potrafi przyciągać tłumy. Maciej Orłoś jest konferansjerem, który zjednuje sobie publiczność, niezależnie od jej wieku. Wielbicieli ma zarówno wśród młodej publiczności, jak i nieco starszej. Jego nazwisko jest gwarancją sukcesu każdego projektu.

Maciej Orłoś urodził się 16 lipca 1960 roku w Warszawie. Najbardziej znany jest jako prezenter telewizyjny, szczególnie dzięki Teleexpressowi, który prowadził z powodzeniem przez wiele lat. Pasja dziennikarska zaowocowała kolejnymi programami, które prowadził lub był ich autorem, np. „Oko w oko”, „A to Polska właśnie”, „Pociąg do kultury”. Od pewnego czasu Orłoś prowadzi swój autorski program w Internecie – „PKS PRESS” . Z każdym nowym rokiem Maciej Orłoś rozwija skrzydła działalności artystycznej również jako konferansjer.

Talent aktorski szlifował w Warszawskiej Akademii Teatralnej, którą z powodzeniem ukończył w roku 1983. Jednakże na scenie teatralnej zadebiutował rok wcześniej (1982) podwójną rolą: Roberta Piły i żebraka II w „Operze za trzy grosze” Brechta w Teatrze Nowym w Warszawie. Od tego czasu publiczność mogła podziwiać jego talent na scenach warszawskich teatrów (Ateneum, Teatru Nowego i Popularnego) oraz w licznych filmach i serialach. Szczególny rozgłos dały mu seriale: „W Labiryncie”, następnie „Złotopolscy” i „Zaginiona” a także filmy: „Kazimierz Wielki”, „Ucieczka z kina Wolność” i „Obywatel świata”.

Polski aktor, prezenter telewizyjny, niezwykle uzdolniony konferansjerMaciej Orłoś jest laureatem wielu nagród w kategoriach najlepszego prezentera i osobowości telewizyjnej. W ostatnim czasie zaistniał także jako autor bajek i opowiadań dla dzieci. Jego twórczość literacka objawiła się w takich książkach, jak: „Tajemnicze przygody Kubusia” (2007r.) oraz „Tajemnicze przygody Meli” (2008r.).

Był prowadzącym ,,Teleexpress” oraz  teleturniej o PRL-u ,,300% normy”. Najbardziej lubiany prezenter TVP, którego twarz nieodłącznie kojarzyła się z Jedynką. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie, z jakim prowadzi swoje programy jak i imprezy. Konferansjer o wysokiej kulturze osobistej, również z nutką humoru. Sprawdza się w prowadzeniu konferencji, gal, imprez firmowych jak i sportowych.

Maciej Orłoś ma również w ofercie wykłady i szkolenia.


Maciej Orłoś zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej i konferansjerskiej.

Maciej Orłoś kontakt 720712712

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności