Łukasz Krasoń

Skontaktuj się

Zawód

mówca motywacyjny/ społecznik/ Influencer

Język

polski

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, „spełniający się marzyciel”. Jego aktywności w Social Mediach generują miliony odsłon. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.
Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.
Nauczył się słuchać ludzi, planować i działać. We wrześniu 2011 zamieszkał w Barcelonie. Ani braki fizyczne, ani stereotypy, ani gorsze dni, nic nie mogło go powstrzymać.
W Barcelonie Łukasz odkrył misję swojego życia i swój nowy zawód. Został mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję – mniej narzekania wokół na swój los i więcej  zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Nickiem Vujiciciem, Mariuszem Szubą, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem.
Z powodzeniem inspiruje pracowników firm, czy uczestników konferencji.
Co jest treścią jego przemówień? Łukasz mówi o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Nawołuje do tego, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to aby zrobić z nich nasz atut. I jest jednocześnie żywym dowodem tego, że to co mówi, jest możliwe.
Łukasz Krasoń pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie oraz sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.
#PowerSpeech #mowa_motywacyjna #Influencer
Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności