Ksenia Chlebicka

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarka/ Influencerka/ konferansjerka

Język

angielski, polski

Ksenia Chlebicka – utalentowana dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz konferansjerka o wielu pasjach i obszarach działalności!

Ksenia Chlebicka to nie tylko twarz prognozy pogody w telewizji Polsat, ale również osoba, która przygotowuje materiały reporterskie na temat ekologii i ogrodnictwa, angażując widzów w ważne tematy związane z ochroną środowiska. Dodatkowo, od ponad 2 lat współpracuje z telewizją Polsat Games, gdzie z pasją prowadzi finały mistrzostw Polski w rozgrywkach esportowych oraz autorskie programy na temat esportu i gamingu, przynosząc widzom fascynujące spojrzenie na świat wirtualnej rywalizacji.

Jako konferansjerka, Ksenia poprowadziła wiele eventów o tematyce modowej i gamingowej, dostarczając uczestnikom niezapomnianych przeżyć i inspirujących doświadczeń.

Jednak to nie koniec zainteresowań Ksenii! Prywatnie angażuje się w uprawę ekologicznych roślin oraz pasjonuje podróżami po szlakach kulinarnej eksploracji, co dodaje jej unikalnego spojrzenia na świat i otwiera nowe możliwości współpracy.

Ksenia biegle posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim, co umożliwia jej prowadzenie programów i eventów nie tylko na polskim, ale i międzynarodowym rynku, zwiększając tym samym zakres potencjalnej współpracy.

Jeśli poszukujesz profesjonalizmu, pasji i zaangażowania, to Ksenia Chlebicka jest osobą, z którą warto podjąć współpracę, przynoszącą nie tylko doskonałe efekty, ale także inspirujące doświadczenia dla Twojej publiczności!


Ksenia Chlebicka zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej, konferansjerskiej, Influencerskiej.

Celebrity Agent – Ksenia Chlebicka – kontakt – FamousPeople®

kontakt telefoniczny: 720 712 712

kontakt mailowy: magda@pro1.com.pl


#dziennikarka #prezenterka_Polsat #esport #gaming

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności