Katarzyna Sowińska

Skontaktuj się

Zawód

prezenterka/ lektorka/ aktorka/ modelka/ konferansjer

Język

polski, angielski

Pracę w mediach rozpoczęła w 2005 roku, równolegle ze studiami na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Po wygraniu castingu na prowadzącą program MTV w tym samym czasie pracowała również dla stacji Polsat i TVP podczas realizacji kluczowych programów rozrywkowych, koncertów tj, Sylwester z Gwiazdami w Krakowie, Festiwal Sopot Top Trendy, Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji , Koncert Leonarda Cohena, Koncert Muzyki Filmowej oraz Finał Złotej Nitki.

Na swoim koncie ma również kilkadziesiąt imprez modowych, paneli dyskusyjnych i eventów biznesowych.

Jej muzyczne zainteresowania oraz znajomość języka angielskiego pozwoliły  zbudować pokaźne portfolio przeprowadzonych wywiadów i konferencji prasowych ze światowymi gwiazdami sceny muzycznej, takimi jak: Cesaria Evora, Kylie Minogue, Beyonce, Joss Stone, Lionel Ritchie, Chriss Botti i wielu innych.

Ze względu na ciekawą barwę głosu i doświadczenie w pracy studyjnej, aktorka i prezenterka nagrała już przeszło 30 reklam radiowych jako lektor i kilka audiobooków, użyczyła głosu w kampanii społecznej NIEzależne.

 

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności