Karolina Szostak

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarka sportowa/ prezenterka/ konferansjerka/ Influencerka

Język

polski

Karolina Szostak karierę telewizyjną zaczęła jako nastolatka. W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15, a później odbywała staż w Teleexpressie.

Obecnie prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News obok min.: Bożydara Iwanowa. Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu, w kanałach sportowych stacji pełniła funkcję wydawcy magazynów. Od 2000 jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 również Polsat Sport News. 1 września 2021 była jednym z dziennikarzy prowadzących programy w debiutującym tego dnia na antenie nowym kanale Grupy Polsat – Wydarzenia 24 (prowadziła wieczorny serwis sportowy).

W 2000 została nominowana do nagrody o nazwie Telekamery 2000 – w kategorii dziennikarz sportowy.

18 grudnia 2012 współprowadziła galę jubileuszową 20 lat telewizji Polsat, która odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

W 2013 uczestniczyła w trzeciej edycji Rajdu Polski Kobiet. W 2017 była ambasadorką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn (Lotto EuroVolley Poland 2017).

Brała udział w programie rozrywkowym Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz była bohaterką jednego odcinka programu Mamy cię! z Mateuszem Hładkim.

Jej wizerunek znalazł się na wielu tytułowych okładkach różnych czasopism, m.in. takich jak: „Gala”, „Viva!”, „Wprost” czy „Fakt”. W wielu z nich zostały ponadto opublikowane artykuły poświęcone m.in. jej życiu prywatnemu czy jej metamorfozie. Za swoją przemianę była nominowana do zdobycia statuetki w kategorii „Metamorfoza roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

 

#konferansjerka   #influencerka  #ambasador  #redakcja sportowa

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności