Justyna Adamczyk

Skontaktuj się

Zawód

prelegentka / mówczyni motywacyjna

Język

angielski, polski

Justyna M. Adamczyk

Doradczyni strategiczna, ambasadorka szampana, ekspertka luksusu.

Ekspertka łącząca praktykę biznesową i edukacyjną. Od ponad dwóch dekad pracuje jako doradca strategiczny dla międzynarodowych koncernów, polskich marek oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych.

Specjalizuje się w obszarze marek premium i luksusowych z doświadczeniem w budowaniu ich pozycji na polskim rynku. Prowadzi projekty z zakresu pozycjonowania i repozycjonowania marek, opracowywania koncepcji produktów i client experience, łączenia i przejmowania firm,  także doboru kluczowych osób i współpracowników do ich realizacji.

Twórczyni Akademii Luksusu i prowadząca kurs „Budowania i zarządzania markami luksusowymi”. Współzałożycielka Luxury Mastermind Club.

Autorka programu i wykładowczyni studiów „Kreowanie i zarządzanie markami luksusowymi” na Uniwersytecie SWPS; w pełni autorski program opracowany i współprowadzony przez Justynę M. Adamczyk oraz wykładowców i prelegentów pośród twórców i zarządzających najbardziej prestiżowymi markami na świecie: Moet Hennessy, BMW, Rolls Royce, Hermes, Vogue, Louis Vuitton, Six Senses czy Sunreef Yachts.

Prowadzi szkolenia i prelekcje na kongresach w wielu krajach. Wykłada i prowadzi power speeche dla managerów i topowych klientów firm. Organizuje wyjazdy integracyjne i motywacyjne w wydaniu de luxe. Prowadząca program Ambasady Luksusu w TVN Discovery.

 

Speech Justyny M. Adamczyk


Justyna M. Adamczyk zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej oraz wystąpień publicznych.

Celebrity Agent – Justyna M. Adamczyk kontakt – FamousPeople® tel. 720712712


#Justyna_Adamczyk_kontakt #prelegentka_anglojęzyczna #mówczyni_motywacyjna #power_speakerka

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności