Jarosław Milner

Skontaktuj się

Zawód

aktor / dziennikarz / prezenter / konferansjer / lektor

Język

niemiecki, polski

Jarosław Milner to wszechstronny polski aktor, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, lektor, konferansjer i producent. Absolwent Szkoły Dziennikarskiej przy Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Koszalinie, Studium Aktorskiego przy Teatrze Akademickim w Warszawie oraz kierunku Administracji Publicznej w Zespole Szkół Zaocznych w Warszawie.

Od szesnastego roku życia związany z mikrofonem, debiutując w Polskim Radiu Koszalin z audycją młodzieżową „Strefa Młodych”. Twórca muzyczno-rozrywkowej audycji „Riposta Jareckiego” w studenckim Radiu Jantar. Swoje doświadczenie radiowe rozwijał w komercyjnej rozgłośni Radia FaMa, gdzie pełnił funkcję zastępcy Szefa Redakcji Informacyjnej. Jako lektor użyczył głosu do ponad 200 jingli, reklam i spotów radiowych.

Milner to także uznany konferansjer, który poprowadził dziesiątki eventów firmowych, gal, konferencji i innych prestiżowych wydarzeń, takich jak Ogólnopolska Biesiada Cygańsko-Słowiańska czy Gala Finałowa Konkursu „Patria Nostra”. Jego wyjątkowa barwa głosu i charyzma przyciągają uwagę zarówno na żywo, jak i na ekranie.

Popularność zdobył w 2013 roku dzięki udziałowi w talent show „Zostań Gwiazdą Filmową”, gdzie został wyróżniony przez legendę reżyserii Jerzego Gruzę. Zadebiutował w filmie „Ostatni klaps” i od tego czasu wystąpił w produkcjach takich jak „Na sygnale”, „Śmierć Zygielbojma” oraz „Śniegu już nigdy nie będzie” – polskim kandydacie do Oscara 2020.

Jako aktor reklamowy zdobył serca widzów w kampanii OLX, która osiągnęła ponad 2 miliony odsłon na YouTube, oraz w reklamie Aviva Ubezpieczenia.

Poza sceną Milner aktywnie wspiera akcje na rzecz zwierząt, będąc ambasadorem inicjatyw takich jak „dlaSchroniska.pl”. Od 2020 roku jest twarzą nowego projektu animowanego „NIE Z TEJ ZIEMI” dla TVP ABC.

Jarosław Milner to nie tylko profesjonalista w każdym calu, ale również wyjątkowa osobowość medialna, której obecność gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia.


Jarosław Milner zachęca do nawiązania kontaktu z FamousPeople®  w sprawach związanych z reklamą, prowadzeniem eventów oraz wystąpieniami publicznymi.

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności