Jarosław Kret

Skontaktuj się

Zawód

prezenter pogody/ podróżnik/ dziennikarz

Język

angielski, niemiecki, polski

Jarosław Kret

Jarek zaczynał swoją przygodę z mediami  jako dziennikarz w lokalnych gazetach warszawskich. W 1993 został prezenterem i reporterem Wiadomości Warszawskich w prywatnej stacji telewizyjnej Nowa Telewizja Warszawa. Następnie pracował jako prezenter i reporter Teleexpressu w TVP1.Prowadził swoje autorskie programy telewizyjne: Klub Podróżników, Kino Klubu Podróżników w TVP Warszawa, czy Planeta według Kreta, Podróże z barometrem, Polska według KretaEkoKret w Superstacji. Współtworzył i prowadził w TVP1 cykliczny program telewizyjny o kulturze języka polskiego Od słów do głów. W 2005 był autorem sobotniego wydania audycji Lato z Radiem w Polskim Radiu.

Od 2002 jest prezenterem prognozy pogody, a od 2020 – spikerem. Był związany z TVP, następnie pracował w Nowa TV oraz  Radiu Złote Przeboje, 18 grudnia 2019 zadebiutował  w telewizji Polsat, gdzie prognozy pogody prowadzi po głównym wydaniu Wydarzeń oraz na antenie Polsat News, a także zapowiada programy Polsatu m.in. po serialach, filmach czy też po Interwencji.

Należał do założycielskiego składu redakcyjnego polskiego wydania magazynu „National Geographic”, w którym przez  lata pełnił funkcję redaktora. W tym czasie był też autorem artykułów i fotoreportaży w National Geographic Polska. Jest Członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.

Był uczestnikiem programów Gwiazdy tańczą na lodzie i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz finalistą drugiej serii reality show Agent – Gwiazdy.

W 2018 zagrał samego siebie w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Również w 2018 roku znalazł się w gronie najlepszych prezenterów pogody w Europie, zdobył drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Prezentacji Pogody Wettergipfel 2018 w Ischgl w Austrii.

Prowadzi wydarzenia w języku polskim, angielskim i niemieckim. Spotkania autorskie z Jego udziałem są pełne humoru i wartościowej wiedzy.


Jarosław Kret reprezentowany jest przez FamousPeople® . Zapraszamy do kontaktu w zakresie konferansjerki, reklamy, wystąpień autorskich.

#konferansjer niemieckojęzyczny i anglojęzyczny #gość specjalny #Jarosław_Kret_kontakt

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności