Ida Nowakowska

Skontaktuj się

Zawód

prezenterka telewizyjna, tancerka, aktorka, influencerka

Język

angielski, polski

Ida Victoria Nowakowska-Herndon to prezenterka telewizyjna, aktorka, utalentowana tancerka. Ma podwójne obywatelstwo, polskie i amerykańskie. Ukończyła kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji za Oceanem, równolegle studiowała też na uczelnianym Wydziale Nauk Politycznych ze specjalizacją relacje międzynarodowe. Utalentowana, pracowita i utytułowana.

Karierę telewizyjną rozpoczęła w 2008 roku, prowadząc program „Przymierzalnia”, spełniała się jako jurorka w amerykańskim talent show telewizji CBS The World’s Best w 2019 roku oraz w dziewiątej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz.

Z Telewizją Polską zaczęła przygodę od 2018 roku współprowadząc program Bake Off Junior i Sylwester marzeń z Dwójką. Następnie była jurorką programu TVP2 „Dance Dance Dance”, współprowadzącą „The Voice of Kids” , wraz z Tomaszem Wolnym współprowadzi poranny program „Pytanie na śniadanie”, ale to nie koniec , jest twarzą takich programów jak: „Ameryka da się lubić” oraz „Virtuosos V4+. Gramy w tym samym języku” czy „You Can Dance – Nowa generacja”

Jest jedną z czołowych Gwiazd TVP. Prowadzi sztandarowe eventy dla Telewizji, min.: wakacyjną trasę koncertową TVP2 „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójk”, finał 17. i 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci,a w roku 2022 prezentowała punktację polskiego jury w czasie finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. 

Współpracuje również z TVP Kobieta.

Prowadzi wydarzenia/ eventy również w języku angielskim.

 

#konferansjerka #konferansjerka anglojęzyczna #tancerka #aktorka #prezenterka TVP # Ida Nowakowska kontakt

 

 

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności