Captain Andy

Skontaktuj się

Zawód

mówca motywacyjny

Język

angielski, polski

Charyzmatyczny CAPTAIN ANDY, Andrzej Jankowski, żeglarz, pisarz, podróżnik i miłośnik życia. Absolwent uniwersytetów Oksfordzkiego i Warszawskiego. Aktywny uczestnik przemian w Polsce i Europie. W przeszłości rzecznik podziemnego Niezależnego Zrzeszenia Studentów UW i jego szef w Instytucie Dziennikarstwa, członek Komisji Uczelnianej i uczestnik strajków. Pracownik biura prasowego Solidarności podczas obrad Okrągłego Stołu. Po wyborze Lecha Wałęsy na Prezydenta RP współtwórca biura prasowego, a następnie Szef Protokołu. Odpowiedzialny min.: za wizyty zagraniczne głowy państwa w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Egipcie, Hiszpanii i Niemczech. Wiceszef i szef gabinetu Ministra Spraw Zagranicznych. Były dyplomata. Ambasador Życia.

Rejs

Przygotowania do morskiej podróży trwały kilkanaście lat. Składały się na nie wspaniałe, lecz czasem ekstremalnie ciężkie rejsy na zimnym Bałtyku, sztormowym Morzu Północnym i ciepłym Morzu Śródziemnym. Ta przygoda zawiodła go na krańce Ziemi, po wiecznie skuty lodowcami Spitsbergen, tropikalne Karaiby, rajskie Seszele, czy orientalną Tajlandię. Świat stał się jego domem, a on obywatelem Świata.

Został też kapitanem prestiżowego, brytyjskiego Royal Yachting Association i właścicielem niezwykłego jachtu żaglowego Malena, HR352, zbudowanego w jednej z najlepszych stoczni świata Hallberg-Rassy.

Obecnie oboje, kapitan i jacht, w nieprzerwanej, niezaplanowanej i najwolniejszej morskiej podróży, bez obowiązków i terminów. Inspirujący Ambasador Życia. Zapytany o najbliższe plany odpowiada: “Napiję się espresso i napiszę kilka akapitów do nowej książki. Później zjem pyszny lunch, pooddycham głęboko podczas kąpieli w morskiej wodzie i sprawdzę prognozę pogody. Nic innego nie muszę.”

#mówca_motywacyjny #szkolenia #power_speech

# BURZA MÓZGÓW ZAMIAST WSTĘPU
#MOTYWACJA, WALKA I ZWYCIĘSTWO #PRZYWÓDZTWO
# BUDOWANIE ZESPOŁU
# ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE
# CELEBROWANIE SUKCESÓW
# POLSKIE I BRYTYJSKIE ZARZĄDZANIE 8. KOMUNIKACJA
# MORALE I ENERGIA ZAŁOGI
# SKUTECZNE OSIĄGANIE CELÓW

 

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności