Beata Tadla

Skontaktuj się

Zawód


Język

angielski, polski

Beata Edyta Tadla

To utalentowana dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz niekwestionowana mistrzyni mowy polskiej. Zaczynając swoją karierę w lokalnym Radiu Legnica, Beata szybko zdobyła uznanie swoją pasją do komunikacji.

Od pierwszych dni kariery Beata Tadla była obecna na falach Eska, Super FM i Plus, wnosząc do audycji swoje unikalne podejście do dziennikarstwa. Już wtedy jej talent zwrócił uwagę, a debiut na antenie TV Puls był tylko preludium do fascynującej drogi zawodowej.

Beata Tadla zyskała ogromną popularność jako prezenterka TVN, TVN24, gdzie nie tylko przygotowywała reportaże dla serwisu informacyjnego Dzień na żywo, ale również prowadziła programy takie jak Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach czy Fakty po południu. Jej profesjonalizm, erudycja i charyzma zrobiły wrażenie na widzach.

Ale to tylko część bogatej kariery Beaty. Z powodzeniem podjęła się roli gospodyni Wiadomości, prowadziła programy w TVP Info i „Kawa czy herbata?” w TVP , a także angażowała się w projekty aktorskie, zdobywając uznanie zarówno w teatrze, jak i w serialach.

Beata Tadla to nie tylko utalentowana dziennikarka, ale także zdolna tancerka. W 2018 roku triumfowała w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, imponując widzom swoim wdziękiem i artystycznym wyrażeniem siebie.

Aktualnie możemy podziwiać Beatę w Radiu Zet, gdzie prowadzi programy To właśnie weekend i Zet jak związki. Jej głos rozbrzmiewa także w programie StereoTYP, a współpraca z Radiem Zet to kolejny krok w jej nieustająco dynamicznej karierze.

Dodatkowo, Beata Tadla dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, inspirując kolejne pokolenia dziennikarzy.

Poza działalnością medialną, Beata Tadla angażuje się w aktywność edukacyjną, prowadząc szkolenia i wykłady.


 

Beata Tadla zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej, konferansjerskiej, Influencerskiej, szkoleń, wykładów.

Celebrity Agent kontakt – FamousPeople®.


#kontakt #dziennikarka #konferansjerka #szkoleniowiec #szkolenia #Influencerka #Beata Tadla kontakt #Agencja


Beata Tadla kontakt 

 

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności