Artur Orzech

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarz/ prezenter muzyczny/ konferansjer

Język

polski, angielski

Magister neofilologii/ Uniwersytet Warszawski, Instytut Orientalistyczny UW, specjalność: iranista, 1989.                 Publikacje w periodykach specjalistycznych, takich jak „Przegląd Orientalistyczny” w latach 1990-2000. Książka „Wiza do Iranu”.

Doświadczenie zawodowe związane bezpośrednio z prowadzoną dydaktyką: 12 lat pracy w charakterze wykładowcy w Instytucie Orientalistycznym UW, katedra Iranistyki i Turkologii, obecnie wykładowca na Uniwersytecie SWPS.

Dziennikarz muzyczny, od blisko 30 lat związany był z pracą w Polskim RadiuRadio Dla Ciebie, Program 1 Polskiego Radia, Polskie Radio BIS, przez 15 lat Program 3 Polskiego Radia, własne audycje.

Publikacje prasowe w zakresie dziennikarstwa muzycznego zarówno w pismach branżowych (Machina) jak i popularnych (np. Miesięcznik Pani).

Prezenter telewizyjny. Od 1992 współpracował z TVP. Liczne własne programy telewizyjne, m.in. Muzyczna Jedynka, Muzyczny Serwis Jedynki, Studio Orzech i wiele innych. Prowadzący takich programów jak: Pytanie Na Śniadanie, Świat Się Kręci. Od 2018 do marca 2021 prowadzący programu Szansa na Sukces.

Wielokrotnie konferansjer festiwalowy, 10krotnie Festiwal w Sopocie, 24 razy Festiwal w Opolu, Komentator KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI, współzałożyciel zespołu Róże Europy.

#konferansjer_anglojęzyczny

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności