Anna Lewandowska

Skontaktuj się

Zawód

dziennikarka/ prezenterka

Język

polski

Ania Lewandowska

Dziennikarka i prowadząca cykl Czerwony Dywan w  porannym  programie  „Pytanie na śniadanie”, wydawca i autorka scenariuszy programów telewizyjnych i koncertów,  konferansjerka.

Na koncie ma prowadzenie koncertów z udziałem największych polskich gwiazd takich jak m.in.. Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak czy Andrzej Piaseczny. Prowadziła premiery i webinary Ewy Chodakowskiej a także premiery filmów dla dzieci. Świetnie czuje się w kontakcie z publicznością zarówno na małych kameralnych wydarzeniach jak i koncertach czy eventach w dużych halach koncertowych (jak np. Atlas Arena w Łodzi).

Anna świetnie porusza się w tematyce muzycznej, filmowej, modowej, urodowej czy medycznej. Eventy z udziałem najbardziej wymagającej publiczności, czyli dzieci sprawiają jej przyjemność. Jest otwarta na kolejne wyzwania. Ma doświadczenie w prowadzeniu solo i w duecie. Wysoka kultura osobista, perfekcjonizm, wyczucie stylu, ogromne pokłady energii, wrażliwość i uśmiech to jej znaki rozpoznawcze.

Prywatnie mama 2 synów i wielbicielka zwierząt. Po mieście porusza się skuterem, a czas wolny spędza sterując motorówką po polskich jeziorach lub pływając na wake’u.


Anna Lewandowska zaprasza do kontaktu z FamousPeople® w zakresie współpracy reklamowej, influencerskiej i konferansjerskiej.

Anna Lewandowska  kontakt 720712712

Wróc do listy osób

Chcesz, by Twoje wydarzenie było udane?

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy na temat Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności